Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Lukáš Lefner
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
87
Starty
2 liga muži JZČ
06.05. [AC128]
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
6 branek
29.04. [AC125]
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
4 branek
23.04. [AC117]
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
35 : 15
4 branek
08.04. [AC112]
Zruč n.S. - Praha 4
22 : 31
5 branek
01.04. [AC106]
S.Vršovice - Zruč n.S.
33 : 21
4 branek
25.03. [AC099]
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
27 : 30
2 branek
19.03. [AC095]
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 22
1 branek
12.03. [AC086]
Zruč n.S. - Košutka
18 : 17
1 branek
04.03. [AC084]
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
3 branek
26.02. [AC073]
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
30 : 28
0 branek
19.02. [AC072]
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
29 : 18
2 branek
11.12. [AC062]
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
7 branek
03.12. [AC059]
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
0 branek
27.11. [AC051]
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
3 branek
20.11. [AC046]
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
4 branek
13.11. [AC040]
Zruč n.S. - S.Vršovice
22 : 33
4 branek
15.10. [AC029]
Zruč n.S. - H.Brod
18 : 30
3 branek
08.10. [AC020]
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
6 branek
01.10. [AC018]
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
3 branek
25.09. [AC007]
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
2 branek
18.09. [AC006]
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
25 : 21
7 branek
Český pohár mužů
07.09. [AM039]
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
3 branek
27.08. [AM012]
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
3 branek
Společná regionální liga mužů
08.04. [CR022]
Ledeč n.S. - Chodov B
29 : 27
0 branek
25.03. [CR040]
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
25 : 16
1 branek
26.11. [CR013]
Ledeč n.S. - Kutná Hora
29 : 20
7 branek
01.10. [CR010]
Ledeč n.S. - HK B Most
24 : 15
0 branek
10.09. [CR001]
Wendy Mělník - Ledeč n.S.
20 : 23
2 branek
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.