Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Kováč
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
68
Starty
1.liga muži
30.04. [AB121]
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
0 branek
09.04. [AB110]
Liberec - Sokol Ostrava
43 : 26
1 branek
02.04. [AB107]
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
0 branek
26.03. [AB099]
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
35 : 22
1 branek
19.03. [AB094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
23 : 40
2 branek
11.03. [AB088]
SK Velká Bystřice - Sokol Ostrava
33 : 10
2 branek
04.03. [AB081]
Sokol Ostrava - HC Zlín
26 : 38
1 branek
26.02. [AB077]
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
34 : 27
2 branek
19.02. [AB068]
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
5 branek
11.12. [AB066]
Sokol Ostrava - Chodov
24 : 33
1 branek
03.12. [AB055]
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
27 : 24
3 branek
23.10. [AB033]
Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H.
32 : 33
0 branek
15.10. [AB028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
29 : 16
0 branek
17.09. [AB002]
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 29
2 branek
1.liga starší dorostenci
06.05. [AG132]
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
2 branek
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
4 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
3 branek
08.04. [AG110]
TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
27 : 23
1 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
1 branek
26.03. [AG099]
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
3 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
6 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
1 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
1 branek
26.02. [AG077]
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
3 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
0 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
3 branek
26.11. [AG054]
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
4 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
6 branek
23.10. [AG033]
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
2 branek
15.10. [AG028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.