Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Matěj Bodlák
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
1
Starty
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
0 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
0 branek
23.04. [AG115]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
0 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
0 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
0 branek
25.03. [AG101]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
0 branek
18.03. [AG093]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
0 branek
11.12. [AG062]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
0 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
0 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
0 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
0 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
0 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
0 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
0 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
0 branek
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
0 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
0 branek
11.02. [AIB048]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
0 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
0 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
0 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
0 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
0 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
0 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
0 branek
16.10. [AIB020]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
0 branek
08.10. [AIB013]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
0 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
0 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.05. [AID026]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
4. turnaj B, 27.11.2016, hala Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Sokol Bělá
11 : 12
video
online
TJ Turnov - Háje B
4 : 13
video
online
Sokol Bělá - Kobylisy II B
17 : 14
video
online
Háje B - Házená Mělník
12 : 8
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 8
video
online
Sokol Bělá - Háje B
6 : 20
video
online
Házená Mělník - TJ Turnov
12 : 4
video
online
Háje B - Kobylisy II B
13 : 17
video
online
TJ Turnov - Sokol Bělá
11 : 14
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje B
20
15
1
4
284 : 194
31
2
Kobylisy II B
20
13
2
5
289 : 238
28
3
Házená Mělník
20
9
2
9
222 : 227
20
4
Sokol Bělá
20
8
4
8
256 : 272
20
5
TJ Turnov
20
0
1
19
168 : 288
1
Tabulka střelců
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
85
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
68
Lucie Přívratská
HC Háje B
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Kaiserová
HC Háje A
20
Lucie Přívratská
HC Háje B
19
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kuličová
Házená Mělník
14
Veronika Šejnohová
Házená Mělník
12
Julie Slavíčková
HC Háje A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.