Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Matěj Bodlák
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
1
Starty
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
0 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
0 branek
23.04. [AG115]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
0 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
0 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
0 branek
25.03. [AG101]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
0 branek
18.03. [AG093]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
0 branek
11.12. [AG062]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
0 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
0 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
0 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
0 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
0 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
0 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
0 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
0 branek
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
0 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
0 branek
11.02. [AIB048]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
0 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
0 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
0 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
0 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
0 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
0 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
0 branek
16.10. [AIB020]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
0 branek
08.10. [AIB013]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
0 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
0 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.05. [AID026]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.