Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Jaromír Poláček
Post
Mateřský klub
TJ Náchod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
0
Starty
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG129]
HK Lovosice - Jičín
33 : 17
0 branek
29.04. [AG124]
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
0 branek
23.04. [AG118]
Zubří - Jičín
38 : 21
0 branek
09.04. [AG111]
Jičín - Dukla
19 : 33
0 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
0 branek
26.03. [AG098]
Jičín - Kopřivnice
31 : 32
0 branek
18.03. [AG096]
TJ Sokol Úvaly - Jičín
25 : 36
0 branek
16.03. [AG085]
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 39
0 branek
05.03. [AG084]
Jičín - HCB Karviná
25 : 34
0 branek
25.02. [AG074]
HBC Strakonice 1921 - Jičín
25 : 22
0 branek
19.02. [AG071]
Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 22
0 branek
11.12. [AG063]
Jičín - HK Lovosice
19 : 20
0 branek
04.12. [AG058]
Talent Plzeň - Jičín
23 : 20
0 branek
27.11. [AG052]
Jičín - Zubří
25 : 35
0 branek
19.11. [AG045]
Dukla - Jičín
36 : 25
0 branek
13.11. [AG041]
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
0 branek
22.10. [AG032]
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
0 branek
15.10. [AG030]
Jičín - TJ Sokol Úvaly
31 : 17
0 branek
08.10. [AG019]
Sokol Nové Veselí - Jičín
31 : 21
0 branek
02.10. [AG018]
HCB Karviná - Jičín
18 : 18
0 branek
25.09. [AG008]
Jičín - HBC Strakonice 1921
26 : 22
0 branek
17.09. [AG005]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
25 : 29
0 branek
2.liga starší dorostenci Č
06.05. [AH131]
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
0 branek
22.04. [AH118]
Náchod - ELP Jablonec
40 : 30
0 branek
08.04. [AH112]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
29 : 28
0 branek
01.04. [AH105]
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
33 : 23
0 branek
10.12. [AH065]
L.Vršovice - Náchod
23 : 23
0 branek
23.10. [AH035]
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 27
0 branek
09.10. [AH024]
Náchod - TJ Sokol Bělá
32 : 20
0 branek
01.10. [AH013]
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 24
0 branek
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.