Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Kamil Křístek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
102
Starty
1.liga starší dorostenci
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
3 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
3 branek
08.04. [AG110]
TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
27 : 23
2 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
4 branek
26.03. [AG099]
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
1 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
1 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
0 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
0 branek
26.02. [AG077]
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
1 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
1 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
1 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
0 branek
13.11. [AG041]
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
0 branek
23.10. [AG033]
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
0 branek
15.10. [AG028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
2 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
25.09. [AG011]
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
1 branek
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB121]
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
6 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
8 branek
05.04. [ALB107]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
11 branek
12.03. [ALB088]
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
1 branek
04.03. [ALB081]
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
10 branek
22.02. [ALB068]
Sokol Ostrava - Hranice
37 : 27
8 branek
04.12. [ALB055]
Házená Uničov - Sokol Ostrava
30 : 37
10 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
8 branek
20.11. [ALB044]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
35 : 27
1 branek
23.10. [ALB033]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 37
3 branek
09.10. [ALB022]
Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
36 : 31
5 branek
02.10. [ALB015]
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
4 branek
25.09. [ALB011]
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
7 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.