Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Kamil Křístek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
102
Starty
1.liga starší dorostenci
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
3 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
3 branek
08.04. [AG110]
TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
27 : 23
2 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
4 branek
26.03. [AG099]
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
1 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
1 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
0 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
0 branek
26.02. [AG077]
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
1 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
1 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
1 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
0 branek
13.11. [AG041]
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
0 branek
23.10. [AG033]
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
0 branek
15.10. [AG028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
2 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
25.09. [AG011]
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
1 branek
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB121]
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
6 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
8 branek
05.04. [ALB107]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
11 branek
12.03. [ALB088]
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
1 branek
04.03. [ALB081]
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
10 branek
22.02. [ALB068]
Sokol Ostrava - Hranice
37 : 27
8 branek
04.12. [ALB055]
Házená Uničov - Sokol Ostrava
30 : 37
10 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
8 branek
20.11. [ALB044]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
35 : 27
1 branek
23.10. [ALB033]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 37
3 branek
09.10. [ALB022]
Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
36 : 31
5 branek
02.10. [ALB015]
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
4 branek
25.09. [ALB011]
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
7 branek
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.