Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Stella Přikrylová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP289]
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
0 branek
14.05. [AP286]
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
0 branek
14.05. [AP283]
Poruba - Otrokovice
21 : 17
0 branek
14.05. [AP281]
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
0 branek
11.03. [AP169]
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
0 branek
11.03. [AP166]
Otrokovice - Slavia
16 : 26
0 branek
11.03. [AP163]
Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
13 : 22
0 branek
11.03. [AP161]
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
0 branek
11.02. [AP130]
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
0 branek
11.02. [AP128]
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
0 branek
11.02. [AP125]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
0 branek
11.02. [AP123]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 19
0 branek
04.12. [AP010]
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
0 branek
04.12. [AP008]
DHK Most - Otrokovice
15 : 11
0 branek
04.12. [AP005]
Jiskra H. Brod A - Otrokovice
23 : 15
0 branek
04.12. [AP003]
Otrokovice - Házená Mělník
24 : 8
0 branek
2.liga mladší dorostenky - východ
30.04. [AVB122]
Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
27 : 33
0 branek
05.03. [AVB089]
HC Hlučín - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 19
0 branek
19.02. [AVB078]
1.SC Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice
18 : 39
0 branek
09.12. [AVB066]
SKH Velká n.V. - TJ Jiskra Otrokovice
19 : 23
0 branek
12.11. [AVB045]
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
0 branek
06.11. [AVB040]
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
0 branek
24.09. [AVB012]
TJ Jiskra Otrokovice - 1.SC Bohumín
39 : 13
0 branek
17.09. [AVB001]
TJ Jiskra Otrokovice - SK Žeravice
25 : 10
0 branek
ZL starší žačky
06.05. [ZE056]
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
0 branek
29.04. [ZE050]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
0 branek
29.03. [ZE043]
Zlín A - Otrokovice
26 : 16
0 branek
19.03. [ZE036]
Žeravice - Otrokovice
13 : 22
0 branek
04.03. [ZE029]
Kunovice - Otrokovice
27 : 18
0 branek
08.10. [ZE015]
Otrokovice - Zlín A
10 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.