Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Lucie Škardová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
43
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP289]
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
0 branek
14.05. [AP287]
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
1 branek
14.05. [AP285]
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
1 branek
14.05. [AP282]
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
0 branek
09.04. [AP209]
Kobylisy II A - DHK Pardubice A
21 : 19
4 branek
09.04. [AP207]
Strakonice - Kobylisy II A
22 : 27
1 branek
09.04. [AP205]
Kobylisy II A - Zlín A
23 : 25
0 branek
09.04. [AP202]
DHC Plzeň A - Kobylisy II A
21 : 16
0 branek
12.03. [AP179]
Písek A - Kobylisy II A
17 : 24
3 branek
12.03. [AP176]
Kobylisy II A - DHK Most
19 : 20
1 branek
12.03. [AP173]
J.Hradec - Kobylisy II A
20 : 13
0 branek
12.03. [AP171]
Kobylisy II A - Háje A
16 : 19
1 branek
11.02. [AP138]
Kobylisy II A - Bohunice
18 : 18
0 branek
11.02. [AP136]
Házená Mělník - Kobylisy II A
10 : 31
5 branek
11.02. [AP134]
Kobylisy II B - Kobylisy II A
6 : 28
3 branek
11.02. [AP132]
Kobylisy II A - Ostrava-Zábřeh
25 : 24
0 branek
15.01. [AP098]
Kobylisy II A - DHK Zora Olomouc
26 : 24
1 branek
15.01. [AP096]
Jiskra H. Brod A - Kobylisy II A
26 : 22
0 branek
15.01. [AP094]
Slavoj Žirovnice - Kobylisy II A
21 : 18
0 branek
15.01. [AP092]
Kobylisy II A - Kunovice
20 : 29
0 branek
Společný přebor starších žákyň
05.11. [BE080]
TJ Turnov - Kobylisy II B
8 : 21
3 branek
05.11. [BE077]
Kobylisy II B - Házená Mělník
16 : 11
1 branek
05.11. [BE074]
Sokol Bělá - Kobylisy II B
16 : 16
3 branek
05.11. [BE071]
Kobylisy II B - Háje B
11 : 12
2 branek
22.10. [BE069]
Slavia - Kobylisy II A
18 : 10
0 branek
22.10. [BE066]
Kobylisy II A - S.Vršovice
18 : 12
0 branek
22.10. [BE063]
Kobylisy II A - DHK Most
15 : 14
0 branek
22.10. [BE061]
Háje A - Kobylisy II A
10 : 12
0 branek
09.10. [BE060]
DHK Most - Kobylisy II A
16 : 10
0 branek
09.10. [BE057]
Kobylisy II A - Háje A
17 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.