Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Jakešová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Váchová
HC Háje A
8 - 0 - 0 - 4
Alena Medřická
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Anna Víšková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Anna Špidlenová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Anna Kantorová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Anne-Marie Audet
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Doležalová
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Jiránková
Astra Praha
10 - 0 - 0 - 5
Barbora Adamová
TJ Turnov
18 - 0 - 1 - 4
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Darja Zajecová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Trávníčková
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Líbalová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Tomášková
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Fiedlerová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Jirásková
DHC Slavia Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Adameková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Hana Skuhrovcová
Astra Praha
4 - 0 - 0 - 2
Iulia Stefan Borcan
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II A
4 - 0 - 0 - 2
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II A
4 - 0 - 0 - 2
Julie Říhová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Pejšová
DHC Slavia Praha B
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Srnová
TJ Turnov
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Landecká
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Karásková
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Králová
DHC Slavia Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Fortelková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Bolková
Házená Mělník
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Šubrtová
Házená Mělník
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Fišerová
HC Háje A
10 - 0 - 1 - 5
Další
Předchozí kola
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník - výsledky
video
online
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
3 : 4
video
online
Házená Mělník - S.Vršovice
1 : 20
video
online
Kobylisy II B - DHK Loko Liberec
7 : 2
video
online
TJ Turnov - Házená Mělník
11 : 5
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II B
13 : 5
video
online
DHK Loko Liberec - Házená Mělník
8 : 2
video
online
TJ Turnov - S.Vršovice
5 : 19
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
4 : 16
video
online
S.Vršovice - DHK Loko Liberec
11 : 1
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 6
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
4
4
0
0
63 : 12
8
2
Kobylisy II B
4
3
0
1
40 : 25
6
3
TJ Turnov
4
2
0
2
26 : 39
4
4
DHK Loko Liberec
4
1
0
3
14 : 24
2
5
Házená Mělník
4
0
0
4
12 : 55
0
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.