Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Dobšová
Sokol Vršovice
1
Barbora Doležalová
DHC Slavia Praha A
1
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha A
1
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II A
1
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
1
Veronika Janušová
DHC Slavia Praha A
1
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha A
1
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
1
Viktorie Krátká
Sokol Vršovice
1
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II B
1
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II A
1
Zuzana Mihulová
Sokol Kobylisy II A
1
Markéta Nejedlá
Sokol Kobylisy II A
1
Denisa Ondroušková
DHC Slavia Praha A
1
Hana Rybáková
TJ Turnov
1
Karolína Soukupová
HC Háje A
1
Lucie Šubrtová
Házená Mělník
1
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha B
1
Anna Vaňousová
Sokol Kobylisy II A
1
Anna Víšková
TJ Turnov
1
Viktorie Vrbková
Sokol Kobylisy II B
1
Barbora Adamová
TJ Turnov
2
Iulia Stefan Borcan
DHC Slavia Praha A
2
Barbora Cajsková
DHC Slavia Praha A
2
Tereza Dolanská
Sokol Kobylisy II A
2
Markéta Ešnerová
Sokol Kobylisy II B
2
Nikol Chládková
Sokol Kobylisy II B
2
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II A
2
Tereza Kubánková
Sokol Kobylisy II A
2
Kristýna Linková
Sokol Kobylisy II B
2
Lucie Maršíková
Sokol Kobylisy II A
2
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
3
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II A
3
Sandra Müllerová
DHC Slavia Praha A
3
Barbora Rachová
DHC Slavia Praha B
3
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
3
Eliška Adameková
Astra Praha
4
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
4
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha B
4
Markéta Cabalková
HC Háje A
5
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia A
4
4
0
0
78 : 35
8
2
Slavia B
4
2
0
2
55 : 42
4
3
Astra
4
2
0
2
45 : 54
4
4
Háje A
4
2
0
2
50 : 59
4
5
S.Vršovice
4
0
0
4
29 : 67
0
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.