Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 12:40
AP045
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.