Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.6. 18:15
A079
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
38 : 31
27.5. 13:30
A073
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
26 : 23
21.5. 18:15
A072
TJ Lokomotiva Plzeň B - Starý Plzenec
24 : 24
13.5. 16:00
A068
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
1.5. 15:00
A054
Rokycany - Starý Plzenec
21 : 31
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
23.10. 18:00
A031
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 33
22.10. 16:00
A032 hala
Rokycany - Košutka B
28 : 28
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
28.9. 18:00
A013 hala
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
29 : 22
18.9. 18:00
A005 hala
Bolevec M.A.T. - Rokycany
19 : 23
10.9. 17:00
A001
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
23 : 17
10.9. 13:30
A003
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
26 : 23
2 liga muži JZČ
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
26.11. 17:00
AC053
Košutka - S.Vršovice
23 : 34
12.11. 17:00
AC042
Košutka - H.Brod
33 : 25
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
13.4. 20:00
AD070
Sokol Úvaly - HK Lovosice B
24 : 31
2.4. 15:30
AD108
L.Vršovice - Sokol Úvaly
24 : 30
10.12. 15:30
AD065
L.Vršovice - Náchod "B"
17 : 22
25.9. 15:30
AD010
L.Vršovice - HK Lovosice B
30 : 36
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
13.4. 18:00
AG070
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice
18 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 14:30
AH121
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 19
2.4. 17:30
AH108
L.Vršovice - Liberec
25 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.