Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 12:00
AC132
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD124
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
22.4. 15:00
AD117
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 18
25.3. 17:00
AD097
Sokol Úvaly - Slavia
31 : 34
18.3. 17:00
AD096
Sokol Úvaly - Jablonec
21 : 24
4.3. 17:00
AD084
Jablonec - Kolín
28 : 20
25.2. 10:30
AD073
Kolín - Slavia
26 : 41
26.11. 10:45
AD051
Kolín - Ml. Boleslav
17 : 25
20.11. 15:00
AD047
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
31 : 23
12.11. 10:45
AD040
Kolín - Dukla B
14 : 22
29.10. 17:00
AD008
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 24
16.10. 15:00
AD025
Ml. Boleslav - Slavia
19 : 16
8.10. 17:00
AD020
Sokol Úvaly - Kolín
26 : 23
2.10. 16:00
AD015
HK Lovosice B - Loko Louny
33 : 25
1.liga starší dorostenci
25.3. 15:00
AG097
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí
17 : 27
18.3. 15:00
AG096
TJ Sokol Úvaly - Jičín
25 : 36
26.11. 13:00
AG053
TJ Sokol Úvaly - Dukla
13 : 32
12.11. 13:00
AG042
TJ Sokol Úvaly - Kopřivnice
32 : 21
8.10. 13:00
AG020
TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná
15 : 22
2.10. 14:00
AG015
HK Lovosice - Sokol Ostrava
28 : 31
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 15:00
AH124
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
18 : 30
1.4. 15:00
AH104
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
22 : 31
4.3. 15:00
AH084
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 28
25.2. 13:00
AH073
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 35
29.10. 15:00
AH008
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 36
1.10. 13:00
AH013
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 24
1.liga mladší dorostenci
2.10. 12:00
AJ015
HK Lovosice - HK Baník Most
26 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
6.5. 08:00
AKA132
Sokol Vršovice A - Sokol Žďár n. S.
39 : 42
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 10:00
AKB132
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
1.4. 13:00
AKB104
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
28 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.