Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.5. 12:00
AB130
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
19.3. 13:00
AB096
Liberec - Jičín "B"
27 : 32
26.2. 13:00
AB077
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
34 : 27
10.12. 13:00
AB064
Liberec - Talent Plzeň "B"
31 : 33
19.11. 18:00
AB046
Náchod - HK Bystřice p.H.
34 : 31
2 liga muži JZČ
9.4. 11:00
AC113
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
24 : 22
4.3. 18:00
AC084
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
25.2. 17:00
AC075
Č.Budějovice - Košutka
32 : 27
4.12. 16:00
AC055
VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 25
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
2.liga muži SVČ
19.11. 16:00
AD046
Náchod "B" - Kolín
26 : 21
1.liga starší dorostenci
8.5. 10:00
AG130
Talent Plzeň - TJ Sokol Úvaly
29 : 21
26.2. 15:00
AG077
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 09:00
AH113
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
27 : 23
19.3. 11:00
AH096
Liberec - ELP Jablonec
34 : 29
10.12. 15:00
AH064
Liberec - TJ Sokol Bělá
33 : 33
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:00
AJ130
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
19.3. 15:00
AJ096
Liberec - Jičín
36 : 34
26.2. 17:00
AJ077
Talent Plzeň A - HK Baník Most
30 : 21
2.liga mladší dorostenci JČ
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
1.10. 15:00
AKA014
Talent Plzeň "B" - Sokol Vršovice A
28 : 27
Český pohár mužů
16.11. 19:30
AM069
TJ Lokomotiva Plzeň - HK FCC Město Lovosice
26 : 41
Český pohár žen
5.10. 19:00
AN013
Astra - Kobylisy
25 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.5. 15:00
AP298
Kobylisy II B - SC Bohumín
10 : 23
13.5. 14:00
AP297
Písek A - Jiskra H. Brod A
13 : 19
13.5. 12:00
AP295
Jiskra H. Brod A - SC Bohumín
19 : 15
13.5. 09:00
AP292
Kobylisy II B - Jiskra H. Brod A
10 : 23
13.5. 08:00
AP291
Strakonice - Písek A
12 : 9
14.1. 16:30
AP079
Strakonice - S.Vršovice
9 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.