Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
2.4. 16:00
AC103
VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
33 : 27
4.3. 17:00
AC083
Košutka - Sezimovo Ústí
36 : 19
26.2. 20:30
AC078
Praha 4 - S.Vršovice
27 : 27
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
25.9. 16:00
AC011
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
2.liga muži SVČ
7.5. 16:00
AD129
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
8.4. 17:00
AD111
Jablonec - Dukla B
23 : 33
10.12. 17:00
AD063
Jablonec - HK Lovosice B
37 : 22
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 14:00
AG129
HK Lovosice - Jičín
33 : 17
13.11. 11:30
AG037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 33
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 15:00
AH111
ELP Jablonec - Chodov
28 : 44
10.12. 15:00
AH063
ELP Jablonec - TJ D.Cerekev
27 : 25
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
15.10. 15:00
AH025
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
8.10. 12:30
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
43 : 26
1.liga mladší dorostenci
7.5. 12:00
AJ129
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
13.11. 09:30
AJ037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 35
2.liga mladší dorostenci JČ
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
2.liga mladší dorostenci SČ
15.10. 13:00
AKB025
TJ Sokol Bělá p.B. - D.Králové
36 : 28
Český pohár mužů
26.8. 17:45
AM008
TJ Lokomotiva Plzeň - Ústí n.L.
42 : 25
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 14:30
AUA115
DHC Plzeň - Slavia
30 : 23
26.3. 14:00
AUA099
S.Vršovice - Astra Praha
31 : 26
11.3. 18:30
AUA091
DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice
30 : 19
1.liga mladší dorostenky
23.4. 16:30
AV115
DHC Plzeň - Slavia
12 : 33
26.3. 12:00
AV099
S.Vršovice - Háje
32 : 23
Společná regionální liga mužů
11.3. 13:00
CR031
HK B Most - Ledeč n.S.
25 : 25
Liga ÚK/MLŽ
14.5. 15:40
MH-1309
Lovosice II - Most
22 : 20
14.5. 14:50
MH-1308
Ústí n/L. - Lovosice I
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.