Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Matěj Bodlák
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
1
Starty
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
0 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
0 branek
23.04. [AG115]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
0 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
0 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
0 branek
25.03. [AG101]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
0 branek
18.03. [AG093]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
0 branek
11.12. [AG062]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
0 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
0 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
0 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
0 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
0 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
0 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
0 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
0 branek
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
0 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
0 branek
11.02. [AIB048]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
0 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
0 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
0 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
0 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
0 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
0 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
0 branek
16.10. [AIB020]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
0 branek
08.10. [AIB013]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
0 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
0 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.05. [AID026]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.