Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Kamil Křístek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
102
Starty
1.liga starší dorostenci
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
3 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
3 branek
08.04. [AG110]
TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
27 : 23
2 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
4 branek
26.03. [AG099]
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
1 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
1 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
0 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
0 branek
26.02. [AG077]
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
1 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
1 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
1 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
0 branek
13.11. [AG041]
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
0 branek
23.10. [AG033]
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
0 branek
15.10. [AG028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
2 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
0 branek
25.09. [AG011]
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
1 branek
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB121]
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
6 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
8 branek
05.04. [ALB107]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
11 branek
12.03. [ALB088]
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
1 branek
04.03. [ALB081]
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
10 branek
22.02. [ALB068]
Sokol Ostrava - Hranice
37 : 27
8 branek
04.12. [ALB055]
Házená Uničov - Sokol Ostrava
30 : 37
10 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
8 branek
20.11. [ALB044]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
35 : 27
1 branek
23.10. [ALB033]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 37
3 branek
09.10. [ALB022]
Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
36 : 31
5 branek
02.10. [ALB015]
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
4 branek
25.09. [ALB011]
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
7 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
video
online
Střešovice S - Mělník
27 : 18
video
online
Astra B - Radlice
23 : 23
video
online
Astra C - Praha 4
20 : 12
video
online
Sokol Šťáhlavy - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
1
0
552 : 368
35
2
Háje
17
13
0
4
378 : 304
26
3
SVŠ PLZEŇ B
18
12
0
6
433 : 395
24
4
Střešovice A
17
10
0
7
416 : 375
20
5
Astra B
18
9
2
7
401 : 412
20
6
Radlice
18
8
2
8
403 : 378
18
7
Mělník
18
7
0
11
343 : 353
14
8
Astra C
18
6
1
11
345 : 391
13
9
Sokol Šťáhlavy
18
2
1
15
292 : 432
5
10
Praha 4
18
1
1
16
279 : 434
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
150
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
147
Alena Borová
Tatran Střešovice A
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
32
Alena Borová
Tatran Střešovice A
25
Monika Cihlářová
HK Slavia VŠ Plzeň B
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
18
Zuzana Malá
HC Háje
16
Tereza Vildová
Astra Praha B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.